Tri medalje za tekmovalce beltinskega judo kluba na državnem prvenstvu
Uredništvo
3. 6. 2026, 17.01
Posodobljeno
V Preddvoru pri Kranju je potekalo državno prvenstvo mlajših kadetov in kadetinj (U16) v judu.
Arhiv kluba
Zbralo se je 163 tekmovalcev iz 34 klubov. Tekmovanja so se udeležili tudi trije tekmovalci Judo kluba Klima Center Tratnjek Beltinci in se odlično odrezali.
Arhiv kluba
Zoja Rituper je je v kategoriji do 44 kilogramov osvojila drugo mesto in srebrno medaljo.
Arhiv kluba
Nino Šeruga je v kategoriji do 60 kilogramov zasedel tretje mesto in prejel bronasto kolajno.
Uspeh je dopolnil Rok Vlaović, ki si je v kategoriji do 81 kilogramov prav tako priboril tretje mesto in bronasto medaljo.
Arhiv kluba
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.