(FOTO) Beltinci - Drava Ptuj 1 : 4

Vestnik, 14. 10. 2018
Začetna postava domačih.
Aktualno

V 11. krogu 2. slovenske nogometne lige se je v beltinskem športnem parku domača ekipa merila s ptujsko Dravo.

Edini zadetek v prvem polčasu je v 42. minuti dosegel Luka Lovenjak. Beltinčani si izrazite priložnosti niso priigrali, medtem ko so Ptujčani še pred tem, ko so povedli, zatresli že vratnico.
Že po nekaj sekundah igre v drugem polčasu je Drava povišala vodstvo. Za 0 : 2 je zadel Jaka Bizjak, ki je bil prehiter za beltinško obrambo in žolo poslal v mrežo s kakšnih 18-metrov.
Zlatko Gabor je v 57. minuti opravil prvo menjavo. Tkalca je zamenjal Maučec. Tri minute pozneje je Ciglarič svoje mesto v igri prepustil Kotniku. V 63. minuti pa GOL za Beltince. Jan Kristl je s strelom pod prečko premagal Šeligo, s tem pa domačim vlil upanje na rezultatski preobrat. Drava spet beži na +2. Tretji gol za Ptujčane je dosegel Fanimo. V 74. minuti pri gostih igrišče zapušča Kolar, v igro pa vstopa Filipovič. Beltinci so v 80. opravili zadnjo menjavo. Na igrišče je stopil Šumak, ki je zamenjal Trstenjaka. Filipovič je s prostega strela še četrtič premagal domačega vratarja Zvera. Rezultat 1 : 4. Pri Dravi v 86. minuti mesto na zelenico Vezjak prepušča Kolarju. Simon Sešlar je v sodnikovem podaljšku opravil še zadnjo menjavo. Iz igre Bizjak, vstopa pa Abutu.