Odranci - Mura: 14 golov Mure, po sedem v vsakem polčasu

Vestnik.si, 30. 6. 2018
Aktualno

Na srečanju se je igralec Odranec, tudi bivši Muraš, Roman Gostan poslovil od poklicnega nogometa.

072094412785928689fd2db30ffaec0c

4232e659c3bd0d2bde1e34116800192d

Nogometaši Mure so odigrali drugo prijateljsko tekmo pred začetkom tekmovanja v 1.SNL, tokrat v Odrancih z domačini, moštvom iz 3. SNL.

753b2fb710ddbfe2758933958b367207
Roman Gostan se je poslovil od poklicnega nogometa.

9674fe0559c5b4fdbf226c98c8e50a6e

Pri Odrančanih je zadnjo tekmo v svoji karieri odigral napadalec Roman Gostan, tudi nekdanji Muraš. Mura je zmagala s 14 : 0. Polčas 7 : 0. Zadeli so: Sirk (4), Šlak, Maroša in Maruško (vsi po 2) in po enkrat Bobičanec, Šušnjara, Rebernik in Lorbek. Odranci sicer še niso pričeli s pripravami na novo sezono.

7b9ddda9e4047a67d06352afb9befc1a

2cc68b8b4d9f8e0a04e9a311ce4cca26

0b0789cd5d3f98bd0fe02c1b1bb81633

V prvem polčasu so za Muro nastopili Matošević, Karničnik, Lukač, Laci, Šturm, Kozar, Sočič, Šlak, Kouter, Bobičanec in Sirk. V drugem polčasu pa so na zelenico pritekli: Šafarić, Kous, Bošković, Kurbus, Žekš, Maruško, Lorbek, Šušnjara, Horvat, Rebernik in Maroša.

6da4af4eb47e7f580676b6b3a429eb2e