Turbo team Tropovci: Hajdinjak najhitrejši med Slovenci v Medulinu

Tomo Köleš, 30. 5. 2018
Arhiv Šd Team Turbo Tropovci
Podelitev v Medulinu.
Aktualno

Člani ŠD Team turbo Tropovci so se udeležili kolesarske dirke 3. GranFondo Nevio Valčić s startom in ciljem v Medulinu na Hrvaškem. Pomerili so se na dveh dolžinah, in sicer na 150 km in 80 km po hrvaški Istri.

Na daljši progi je bil med slovenskimi kolesarji najhitrejši Dušan Hajdinjak in je v absolutni konkurenci zasedel 7., v kategoriji Master 4 pa 2. mesto.

66ff8ddf0df7ec5049879e46cdc64f06
Dirka po hrvaški Istri.

Na krajši preizkušnji je bil med Slovenci najboljši Dominik Ketiš, ki je v absolutni konkurenci pristal na 10., v kategoriji Master 4 pa na 4. mestu. V kategoriji Elite Sport je Klemen Polajnar zasedel 12., v kategoriji Master 4 pa Radovan Rac 10. mesto. V kategoriji Master 3 v preizkušnji MedioFondo (80 km) je slavil Bernard Omar.

ŠD Team turbo Tropovci bo 17. junija organiziral državno prvenstvo v vožnji na čas. Start bo v Odrancih.