(3. SNL – vzhod) Prleki zmagali na Ptuju

M. Š., 18. 5. 2023
FB NK Ljutomer
Avto Rajh Ljutomer je včeraj na Ptuju s 3 : 0 (2 : 0) premagal Podvince.

V zaostali tekmi 24. kroga 3. slovenske nogometne lige vzhod je Avto Rajh Ljutomer včeraj na Ptuju s 3 : 0 (2 : 0) premagal Podvince.

Po poškodbi se je v ljutomersko ekipo vrnil Tilen Ketiš, ki je z dvema zadetkoma poskrbel za deseto zmago Prlekov, s svojim 13. zadetkom pa se je kot najboljši strelec ekipe zavihtel na peto mesto liste strelcev. Ketiš je vratarja Podvincev Patrika Gorenjaka premagal v 29. in 50. minuti, uvodni zadetek pa je na igrišču z umetno travo na Ptuju dosegel Mario Skuhala, ki je Podvince načel v 6. minuti.

nk-ljutomer, avto-rajh-ljutomer, nogomet, podvinci

Avto Rajh Ljutomer je po 24. krogih na desetem mestu (33 točk), že to soboto pa se bodo prleški nogometaši na svoji zelenici merili z Zavrčem, ki je doslej prav tako zbral 33 točk.

Podvinci – Avto Rajh Ljutomer 0 : 3 (0 : 2)

Mestni stadion Ptuj, igrišče z umetno travo, 30 gledalcev, sodnik: Tomaž Jezeršek (Otiški Vrh).

Strelca: 0 : 1 Skuhala (6), 0 : 2 Ketiš (29), 0 : 3 Ketiš (50). Rumeni kartoni: Prahić, Zajko, Kirbiš. Igralec tekme: Tilen Ketiš (Avto Rajh Ljutomer).

Podvinci: Gorenjak, Gojkošek, Ramšak, Petrinec (Kirbiš, 83), Orovič kap., Zajko, Prahić (Simonič, 83), Oman (Kocbek, 46), Anžel, Kolenko (Markovič, 58), Živič (Pihler, 72). Trener: Robert Hojnik.

Avto Rajh Ljutomer: Lörinc, Fras, T. Nemec, Bertalanič kap., Šalamun (Madon, 66), Skuhala (Pustinek, 80), G. Semenič, L. Nemec, Ketiš (Rudolf, 66), T. Semenič (Kavčič, 38), Panič. Trener: Marko Fajdiga.