Adis Emruli kronal svoj praznik z dvema goloma

Vestnik.si, 16. 7. 2022
Facebook ND Beltinci
Emruli je sam sebi najlepše čestital za svoj rojstni dan.

Beltinci Klima Tratnjek so se v peti pripravljalni tekmi v svojem športnem parku pomerili z ekipo Nagykanizsa FC iz madžarske tretje lige. Bilo je 4 : 0 (2 : 0).

Beltinčani so slavili prepričljivo, dva zadetka pa je dosegel slavljenec Adis Emruli, ki je praznoval 22. rojstni dan. Natančen je bil ob začetku in koncu, v 7. in 84. minuti. Strelca sta bila še Gal Grobelnik v 32. in Jan Bruno Kralj v 88. minuti.

Beltinci Klima Tranjek so začeli v postavi: Zver kap., Ščernjavič, Žaler, Ptiček, Rantaša, Hren, Zorman, Pihler, Grobelnik, Kosi, Emruli. Na svojo priložnost v drugem polčasu so na klopi za rezerve čakali Gyergyek, Vidovič, Rec, Kaučič, Baligač in Kralj.
Beltinčani bodo svojo naslednjo pripravljalno tekmo odigrali v sredo ob 18. uri v Gornji Radgoni, ko bo njihov nasprotnik arabska ekipa Al-Nasr.