Beltinčani zmagali tudi na Ptuju

Vestnik.si, 27. 2. 2023
Niko Časar
Maksimiljan Zorman je bil strelec zadetka na Ptuju.

Nogometaši Beltinec Klime Tratnjek so nadaljevali niz zmag v pripravljalnih tekmah tudi na Ptuju, kjer so premagali Dravo, članico tretje lige, z 2 : 0 (1 : 0).

Povedli so že v 3. minuti, ko je Gal Grobelnik prodrl po levi strani in podal pred vrata do Roberta Čakša, ki je brez težav zadel z bližine.

Končni izid 2 : 0 za goste je v 55. minuti postavil Maksimiljan Zorman, ki je izkoristil še eno odlično asistenco Grobelnika in pospravil žogo za hrbet vratarja domačih.

pripravljalna-tekma, beltinci-klima-tratnjek, kety-emmi&impol-bistrica
Niko Časar
Trener Damjan Gajser je očitno svoje varovance odlično pripravil na nadaljevanje prvenstva v 2. SNL.

Beltinčani so nastopili v postavi: Zver, Žaler, Kaučič, Rec, Ščernjavič (Mörec, 46), Zorman, Sočič (Hari, 66), Pihler (Kokol, 66), Kralj (Nerguti, 46), Grobelnik (Emruli, 59), Čakš (Brown, 59).

Spomladanski del druge lige (19. krog) bodo začeli na gostovanju v Biljah pri Vitanestu, tekma bo v soboto, 4. marca, ob 15. uri. Naj spomnimo, Nafta in Beltinci Klima Tratnjek so trenutno na petem in šestem mestu lestvice, vendar z velikim zaostankom za vodilno dvojico, Rogaško in Aluminijem.