(FOTO) Caffe Joy zmagovalec 15. Robijevega memoriala v Šalamencih

Vestnik.si, 9. 7. 2024
Jure Zauneker
15. Robijev memorial Šalamenci

Klub malega nogometa (KMN) Šalamenci je na svojem igrišču pripravil tradicionalni, že 15. Robijev memorial, turnir v malem nogometu v spomin na pokojnega dolgoletnega člana Robija Kerčmarja. Nastopilo je 15 ekip.

Razdeljene so bile v pet skupin po tri. Prvi dve ekipi iz vsake skupine sta napredovali v četrtfinale. V polfinale so se potem uvrstile zmagovalne ekipe iz četrtfinala, s tem da se je ena ekipa avtomatsko uvrstila v finale.

turnir-v-malem-nogometu, robijev-memorial, kmn-šalamenci
Arhiv kluba
15. Robijev memorial v Šalamencih.

1. mesto je osvojila ekipa Caffe Joy, 2. mesto ekipa Restavracija Oaza in 3. mesto ekipa GTD Fasaderstvo Pušča.

šalamenci, 15

Za najboljšega igralca turnirja je bil razglašen Nino Lorbek iz zmagovalne ekipe Caffe Joy. Tudi najboljši vratar je bil iz tega moštva, to je bil Dušan Gyergyek.
Najboljši strelec pa je bil Tilen Klobasa iz ekipe Strojni tlaki MS s 7 zadetki.

Arhiv kluba

V finalnih obračunih je Caffe Joy premagal GTD Fasaderstvo Pušča s 3 : 0 in s 4 : 3 po izvajanju kazenskih strelov Restavracijo Oaza, po rednem delu je bil izid 1 : 1. Restavracija Oaza pa je ugnala ekipo s Pušče s 3 : 0.

Na poti do finala je Caffe Joy v skupinskem delu premagal Čreta bar s 4 : 0 in remiziral s KMN Pečarovci 1 : 1, v četrtfinalu je ugnal Računovodstvo Pavel s 4 : 0, v polfinalu pa je bil boljši od ekipe Strojni tlaki MS s 3 : 1.

Restavracija Oaza je v skupinskem delu premagala ekipo Na jasi Bodonci s 6 : 1 in Računovodstvo Pavel s 3 : 2, v četrtfinalu ekipo Aligatori s 4 : 0 in v polfinalu Čreta bar s 3 : 0.

Moštvo GTD Fasaderstvo Pušča je v skupinskem delu izgubilo z ekipo Strojni tlaki MS z 2 : 5 in ugnalo KŠD Jauševo s 4 : 0, v četrtfinalu je bilo boljše od ekipe Keramičarstvo Šeruga s 5 : 0, v polfinalu pa je bilo prosto.