(FOTO) Ljutomer slavil pred domačimi navijači

Vestnik.si, 5. 11. 2023
Jure Kljajić
NK Ljutomer - NK Korotan Prevalje.

Nogometaši Avto Rajh Ljutomera so v 12. krogu 3. slovenske nogometne lige vzhod gostili Korotan Prevalje in zmagali s 3 : 0.

NK Ljutomer: Lörinc, Nemec, Bertalanič, Šalamun (Madon, 82.), Skuhala, Nemec, Munda, Ketiš (Panič, 82.), Semenič T.,  Virag, Fras (Semenič G. 67.). Trener: Rudi Viher.

Korotan Prevalje: Boštjan, Jezernik, Zavolovšek (Tešić, 77.), Pipuš (Turkuš, 69.), Kovač, Grešovnik, Kovač, Klarič, Buljubašić, Bijol (Kahvedžić, 77.), Plesec. Trener: Tin Küzma.

Sodniki: Janko Golob, Jernej Flajšman, Nejc Barovič.

nk-ljutomer, nk-korotan-prevalje, 3

V ŠRC Ljutomer se je zbralo okoli 100 gledalcev, domači nogometaši pa so že zgodaj poskrbeli za njihovo veselje. V drugi minuti so povedli preko Tilna Ketiša, že v sedmi minuti pa so z zadetkom Karla Šalamuna povišali prednost na 2 : 0. To je bil tudi izid prvega polčasa. Zadnji gol na tekmi je padel v drugi minuti sodnikovega dodatka, ko je glavni sodnik pokazal na belo točko, enajstmetrovko pa je uspešno realiziral Primož Panič.

To je bila šesta zmaga za ekipo Rudija Viherja. Ljutomerčani imajo 20 točk in zasedajo peto mesto na lestvici.