(FOTO) Meteorplast ŠIC bar klonil v Litiji

Vestnik.si, 25. 10. 2021
arhiv Meteorplasta ŠIC bara
Meteorplast ŠIC bar klonil v Litiji.

Adrijan Trstenjak in Aljaž Goznik sta dosegla svoja šesta zadetka za ljutomersko ekipo.

V 7. krogu 1. slovenske futsal lige je ljutomerski Meteorplast ŠIC bar gostoval v Litiji in izgubil z 2 : 7 (1 : 4). Za Meteorplast ŠIC bar sta v polno zadela Adrijan Trstenjak (v 11. minuti) in Aljaž Goznik (30), kar sta njuna šesta zadetka, s čimer zasedata četrto mesto na listi strelcev. Meteorplast ŠIC bar je zdaj na šestem mestu (5 točk) in bo v petek, 29. oktobra 2021, v Ljutomeru gostil KMN Bronx Škofije.

šport, futsal, poraz

Litijani so odlično odprli tekmo in že v 2. minuti povedli po strelu kapetana Gašperja Vrhovca. Odlično igro so nadgradili v 7. minuti, ko je zadel Patrick Osredkar. Nekaj upanja je gostom na začetku 11. minute vlil Adrijan Trstenjak, a je še pred iztekom 11. minute na 3 : 1 povišal znova Vrhovec. Izid polčasa je v 18. minuti postavil Domen Krnc.

V prvih desetih minutah drugega polčasa nekaj manj kot 100 gledalcev ni videlo zadetka, nato pa je za znižanje zaostanka poskrbel Aljaž Goznik, ki nadaljuje neverjetno serijo zabijanja zadetkov za ljutomersko člansko ekipo ter selekcijo U19. To je bila že njegova enajsta zaporedna tekma od začetka sezone, na kateri je premagal nasprotnikovega vratarja.

Upanja po preobratu je bilo konec že v 31. minuti, ko sta za Litijane v polno zadela Tine Šturm in Vrhovec. Za visoko zmago s petimi zadetki razlike je v 34. minuti zadetek dosegel še Brazilec Jediael Mota.