(FOTO) Odranci v uvodnem krogu visoko čez Grad

Ta vikend so bile odigrane tekme uvodnega kroga v pomurski nogometni ligi. Odranci so v domačem športnem parku gostili ekipo Grada in slavili s 4 : 0. Pri domačinih, ki jih vodi Mitja Erniša, so srečanje začeli Cigut, Copot, Šinkec, Raduha, Balažic, Graj, Vori, Hren, Kranjec, Kos in Tompa, pri gostih Kučan, Kolmanko, Žnidarič, Nedižavec, Potočnik, Kuhar, Vogrinčič, Stošić, Kovač, Kerec in Vrhovski. Okoli 200 gledalcev je prvi zadetek na tekmi videlo v 37. minuti, ko je mrežo zatresel Vori. 1 : 0 je bil izid prvega polčasa. V drugem je moštvo Odranec zadelo še trikrat, v 58. in 61. se je med strelce vpisal Kos, v 77. Tompa. Preostali izidi: Aluvar Gančani - Serdica Goričanka Kleparstvo Šinko 1 : 0, Radenska Slatina - Črenšovci 1 : 4, Turnišče - M-Trade Radgona 0 : 0, Tromejnik Montpreis - Bistrica 2 : 1, Rakičan - Čarda Martjanci 0 : 6, Polana - Prekmurec Dobrovnik 3 : 0. Fotografije Jure Kljajić.