(FOTO) Pečarovci prvak zimske lige OZ KMN Puconci

Vestnik.si, 9. 2. 2023
Turnir v malem nogometu v Puconcih.

V Zeleni dvorani Puconci je bil odigran turnir za naslov prvaka zimske lige Občinske zveze klubov malega nogometa Puconci. Prvak je postal KMN Pečarovci.

Pečarovci so v finalu, kjer so tekmovale tri ekipe, ugnali Vidonce s 3 : 1 po kazenskih strelih (po rednem delu je bilo 1 : 1) in Dolino s 4 : 1. Drugo mesto so zasedli Vidonci, ki so premagali Dolino s 5 : 0, ki je  tako končala na tretjem mestu.

zelena-dvorana-puconci, zimska-liga, oz-kmn-puconci
OZ KMN Puconci
KMN Pečarovci.

V polfinalu so Pečarovci tesno z 2 : 1 izločili Brezo iz Brezovec, Dolina je s 6 : 5 po kazenskih strelih ugnala Bodonce (po rednem delu 0 : 0), Vidonci pa so premagali Strukovce s 3 : 0.

KMN Vidonci.

Za najboljšega igralca turnirja je bil proglašen Žan Hercog Horvat (Pečarovci), za najboljšega vratarja pa Sven Filip Recek (Vidonci), medtem ko je bil najboljši strelec Denis Kociper (Strukovci).