(FOTO) Radenska Slatina čez Apače, Veržej izločil Radgono

Vestnik.si, 15. 9. 2022
Niko Časar
Radenska Slatina je premagala Apače.

Odigrane so bile tekme 1. kroga Pokala Pivovarne Union v Medobčinski nogometni zvezi Murska Sobota.

Naša ekipa je podrobneje spremljala srečanje v Radencih, kjer sta si nasproti stala Radenska Slatina in Apače. Domači trener Denis Ilješ je v začetno postavo uvrstil Hozjana, Senčarja, Berdena, Štelcla, Ivaniča, Pintariča, Kavaša, Potrča, Šoštareca, Klobaso in Pintariča. Zvonko Kurbus, ki je na klopi Apač, je srečanje začel z enajsterico Brus, Grinaver, Sterniša, Ilišković, Bulf, Babosek, Kučan, Tratnjek, Golob, Hari in Kozar.

radenska-slatina, apače, nogomet, pokal
Niko Časar

Niko Časar

Srečanje si je ogledalo okoli 30 nogometnih navdušencev. Ti so dolgo časa čakali, da bi se zatresla katerikoli mreža. Do prve spremembe izida na semaforju je prišlo šele v 70. minuti, ko je za veselje domačih poskrbel Žiga Berden. Deset minut pozneje (80) je vratarja Marka Brusa z uspešno realizirano enajstmetrovko premagal Jan Šoštarec, v zadnji minuti rednega dela pa še Valentin Avsec, ki je zamenjal Marsela Pintariča.

Niko Časar

Niko Časar

Izidi preostalih srečanj so: Rakičan - Mura veterani 5 : 2, Serdica Kleparstvo Šinko - Mlinopek Križevci 1 : 0, Beltinci Klima Tratnjek - Kema Puconci 6 : 0, Cven - Roma 5 : 1, Veržej - Radgona 4 : 2, Čarda Martjanci - Cankova 1 : 0, Avto Rajh Ljutomer - Grad 1 : 0, Aluvar Gančani - Tromejnik Montpreis 4 : 2.