(FOTO) 2. SNL: Spet remi na obračunu Beltinčanov in Ajdovcev

Vestnik.si, 31. 7. 2023
Beltinci in Primorje.

V 1. krogu nove sezone 2. SNL so se nogometaši Beltincev in Primorja razšli z enakim izidom kot na njihovi zadnji medsebojni tekmi minulega prvenstva. V "šumi" je bilo spet 1 : 1.

Beltinci Klima Tratnjek - Primorje eMundia 1 : 1 (1 : 1)

Športni park Beltinci, 500 gledalcev, sodnik: Žan Jazbec (Dol pri Ljubljani).

Strelca: 0 : 1 Zavnik (15, 11 m), 1 : 1 Čakš (33).

Rumena kartona: Dvoršak; Jermol.

beltinci, nogomet, beltinci-primorje

Beltinci Klima Tratnjek: Zver kap., Dvoršak, Kosić, Pihler, Sočič, Kralj (Emruli, 75), Težački, Kaučič, Štrakl (Vodeb, 75), Rantaša, Čakš (Bujan, 61). Trener: Damjan Gajser.

Primorje eMundia: Macan, Dobnikar, Lusa (Čandić, 74), Suljanović (Ignjatović, 61), Jerin, Zavnik, Petek (Correia Lotitto, 46), Dedić kap., Stanojević, Bešir, Jermol. Trener: Milan Anđelković.

Vse najbolj pomembno se je zgodilo v prvem polčasu. Ajdovci so prišli v vodstvo že v 15. minuti po uspešno izvedeni enajstmetrovki Matica Zavnika, ki je bil strelec za Primorje tudi 12. marca letos v Beltincih na dvoboju istih ekip, in tudi takrat so Primorci povedli (za "žute" je pred koncem tekme zadel Žan Žaler, ki ga sedaj ni več v Gajserjevi četi).

500 gledalcev je na izenačenje čakalo le dobrih petnajst minut. Nato pa je po samostojnem prodoru natančno v daljši kot vratarja gostov Tonyja Macana meril Robert Čakš.

V drugem polčasu večjih razburjenj več ni bilo in moštvi sta se morali zadovoljiti z delitvijo točk.

Beltinčani bodo v 2. krogu v soboto ob 17.30 gostovali pri sežanskem Taboru, ki je v minuli sezoni izpadel iz prve lige.