Izjemni radgonski karateisti na državnem prvenstvu

Vestnik.si, 4. 10. 2021
Facebook Shotokan karate-do klub Gornja Radgona
Odlični radgonski karateisti (Jaka Reihs drugi z leve) na državnem prvenstvu v Slovenskih Konjicah.

V Slovenskih Konjicah je potekalo državno prvenstvo v karateju. Tekmovanja so se udeležili tudi štirje člani Shotokan karate-do kluba Gornja Radgona.

Naslov državnega prvaka sta osvojila Jaka Reihs (kate mlajši kadeti), ki je vse nasprotnike gladko premagal s 5 : 0 (pet sodnikov) in Blaž Klobasa (kate člani), ki je z odličnim nastopom suvereno ugnal vso konkurenco. Blaž Klobasa je tako v finalu premagal udeleženca evropskega prvenstva Nejca Sternišo s 25,02 točk proti  24.60 in je tako najboljši karateist v državi.

karate, državno-prvenstvo, shotokan-karate-do, klub, gornja-radgona
Odlični radgonski karateisti na državnem prvenstvu v Slovenskih Konjicah.

Izvrstno sta se odrezala tudi Kristjan Klemenčič in Mišel Čuček, ki sta v kategoriji kate člani osvojila odlično tretje mesto.