Naja Horvat osvojila naslov državne prvakinje

Vestnik.si, 5. 6. 2024
BK Mladost
Državno prvenstvo.

Na državnem prvenstvu v Ljubljani je državna prvakinja do 15 let med posameznicami postala Naja Horvat.

V Ljubljani je v športni dvorani BIT potekalo državno prvenstvo za posameznike in dvojice v starostnih kategorijah do 11 in 15 let. Badmintonski klub Mladost iz Lendave je zastopalo osem tekmovalcev, ki so dosegli odlične rezultate.

bk-mladost, državno-prvenstvo, badminton
BK Mladost

Naja Horvat je postala državna prvakinja do 15 let med posameznicami. Skupaj s Teodoro Milivojević iz Badminton kluba Medvode je osvojila tudi naslov državne prvakinje v igri dekliških dvojic. Poleg tega je v igri mešanih dvojic, skupaj z Maksom Trampužem iz BK Konex, osvojila bronasto medaljo.

BK Mladost

Bronasto medaljo sta osvojila tudi Rok Torma in Samo Zupanič v kategoriji fantovskih dvojic do 11 let. Črt Soldat je skupaj z Rokom Strelcem iz BK Kungota osvojil bron v fantovskih dvojicah v starostni kategoriji do 15 let.

Na prvenstvu so tekmovali tudi Zara Varga, Melani Szoke, Marina Torma in Evian Wolf, ki so prav tako pokazali odlične nastope in prispevali k uspehu kluba.