(FOTO) Mura zmagala na prvi pripravljalni tekmi

Nogometna šola Mura je odigrala prvo pripravljalno tekmo proti ekipi iz Mostarja, HŠK Zrinjski. Tekmo je nekaj minut pred koncem tekme odločil Niko Kasalo. Črno-beli so bili v prvem polčasu podjetnejši, najbližje zadetku je bil Ognjen Stijepović, ki je imel dve lepi priložnosti, a ni uspel zadeti. Tudi v drugem polčasu so bili boljši, preko Ivana Šarića so si pripravili prvo priložnost, a niso zadeli. Iniciativo so nato prevzeli nogometaši Zrinjskega, nekajkrat pa je posredoval Florijan Raduha. "V sami končnici tekme, pa lepa podaja Nikole Petkovića do Nika Kasala, ki je preigraval, žoga je prišla do Srđana Kuzmića, ta jo je vrnil v sredino pred gol, kjer je Kasalo zadel za 1 : 0 in končni izid srečanja," so zapisali v klubu. Foto Loris Cipot.