vestnik

(POMURSKI NOGOMET) V nižjih ligah v vodstvih še naprej Čarda, Dokležovje in Kobilje

Vestnik.si, 23. 10. 2023
Jure Kljajić
Bistrica je v tem krogu remizirala z Gradom.
Šport

Preverite izide nogometnih srečanj v nižjih pomurskih ligah.

V 9. krogu pomurske nogometne lige so bili doseženi naslednji rezultati: Tromejnik Montpreis - Radenska Slatina 2 : 1, Rakičan - Odranci 2 : 4, Polana - Aluvar Gančani 4 : 0, Prekmurec Dobrovnik - Veržej 4 : 3, Čarda Martjanci - Serdica Goričanka Kleparstvo Šinko 6 : 3, Bistrica - Grad 3 : 3, M-Trade Radgona - Črenšovci 0 : 3, Turnišče je bilo prosto.

Lestvica: 

1. Čarda 24

2. Odranci 22

3. Turnišče 19

4. Polana 19

5. Črenšovci 16

6. Gančani 13

7. Grad 12

8. Bistrica 11

9. Tromejnik 10

10. Rakičan 7

11. Serdica 7

12. Dobrovnik 7

13. Radgona 5

14. Veržej 4

15. Slatina 4

Pari 10. kroga: Veržej - Čarda Martjanci, Radenska Slatina - Rakičan (obe v soboto ob 15. uri), Grad - M-Trade Radgona, Serdica Goričanka Kleparstvo Šinko - Bistrica, Aluvar Gančani - Prekmurec Dobrovnik, Odranci - Polana, Turnišče - Tromejnik Montpreis (vse v nedeljo ob 14. uri), Črenšovci so prosti. 

V 1. medobčinski nogometni ligi Murska Sobota so se tekme 9. kroga končale tako: Apače - Aqua Ižakovci 1 : 4, Cankova - Šalovci 5 : 0, Dokležovje - Mlinopek Križevci 4 : 1, Cven - Bogojina 2 : 2, Hodoš - Lipa 3 : 1, ŠNK Bakovci - Roma 19 : 0, Puconci so bili prosti. 

Lestvica: 

1. Dokležovje 22

2. Križevci 18

3. Hodoš 18

4. Bogojina 16

5. Ižakovci 16

6. Lipa 15

7. Cven 12

8. Apače 10

9. Cankova 10

10. Bakovci 9

11. Puconci 5

12. Roma 4

13. Šalovci 0 

Pari 10. kroga: Mlinopek Križevci - Cven, Apače - Cankova (obe v soboto ob 14. uri), Lipa - ŠNK Bakovci (v nedeljo ob 10.30), Bogojina - Kema Puconci, Šalovci - Dokležovje (obe v nedeljo ob 14. uri), Aqua Ižakovci - Roma (v torek, 31. oktobra, ob 14. uri), Hodoš je prost. 

V 1. medobčinski nogometni ligi Lendava so prav tako igrali tekme 9. kroga. Izidi so takšni: Čentiba - Graničar 6 : 2, Nedelica - Hungarikum Olimpija 1 : 4, Nafta veterani - Panonija Malibu GA-KA 4 : 3, Mostje - Kobilje 1 : 6. 

Lestvica: 

1. Kobilje 24

2. Olimpija 22

3. Čentiba 19

4. Nedelica 11

5. Mostje 10

6. Panonija 7

7. Graničar 7

8. Nafta veterani 4

Pari 10. kroga: Graničar - Mostje (v nedeljo ob 10. uri), Kobilje - Nafta veterani, Panonija Malibu GA-KA - Nedelica, Hungarikum Olimpija - Čentiba (vse v nedeljo ob 14. uri). 

pomurski-nogomet PNL mnl-lendava mnl-murska-sobota
Kaj zdaj berejo drugi