Tako so se končale preložene tekme v PNL. Kakšno je stanje na lestvici?

Vestnik.si, 22. 9. 2022
Niko Časar
Gančani so remizirali s Črenšovci.

V Pomurski nogometni ligi so bile odigrane tri tekme 5. kroga, ki so jih v soboto preložili zaradi razmočenih igrišč.

Čarda Martjanci je doma gostila Polano in izgubila z 0 : 2. Strelca zadetkov za Polano sta bila Marsel Tompa v 33. minuti in Michael Jakšič v 55. minuti. Z enakim rezultatom je M-Trade Radgona izgubila proti Rakičanu. V TŠC Trate je prvi zadetek na tekmi padel v 29. minuti, ko je Rakičan v vodstvo popeljal Denis Karoli, zmago pa je v 74. minuti potrdil Nejc Benko.

Črenšovci in Aluvar Gančani so se razšli z remijem -  1 : 1. Že v šesti minuti so Gančani povedli preko Roberta Votka, Črenšovci pa so do izenačenja prišli v 61. minuti, ko je Mario Skuhala z enajstih metrov premagal vratarja Darka Pršo.

Fotografija je simbolična.

Pari 6. kroga: Veržej - Aluvar Gančani, Radenska Slatina - Črenšovci, Kema Puconci - Hotiza (vse v soboto ob 16. uri), Grad - Hungarikum Olimpija, Odranci - Turnišče, Polana - Tromejnik Montpreis, Prekmurec Dobrovnik - M-Trade Radgona (vse v nedeljo ob 16. uri), Rakičan - Čarda Martjanci (v nedeljo ob 10.30).