(FOTO) To so zmagovalci 7. Prekmurskega malega maratona v Moravskih Toplicah

Rok Šavel, 9. 10. 2023
Rok Šavel
7. Prekmurski mali maraton

V svoji sedmi različici je bil v Moravskih Toplicah izveden zdaj že tradicionalni Prekmurski mali maraton, ki je tudi tokrat ponujal različne tekaške proge, primerne za vsakogar.

Ljubitelji teka so tako lahko izbirali med tekom na 21, 11 ali 5,5 kilometra, poskrbljeno pa je bilo tudi za najmlajše s tekom za štrkce v dolžini 500 metrov. Na tekaški prireditvi se je letos zbralo čez 230 ljubiteljev teka. Štart in cilj je bil na parkirišču ob hotelskem kompleksu Terme 3000, ob zaključku dogodka pa sta podžupan Občine Moravske Toplice Sašo Koca in predsednik občinske športne zveze Branko Recek najhitrejšim podelila pokale in medalje v različnih kategorijah.

3. Lea Šarić (1:43:26)

Podrobne rezultate vseh tekmovalcev, različnih prog in kategorij si lahko pogledate s klikom tukaj.