(VIDEO) Tomi Horvat spet zadel za Sturm

Vestnik.si, 8. 3. 2023
Tomi Horvat

Turniščan Tomi Horvat, nekdanji igralec Mure, nadaljuje z odličnimi predstavami v črno-belem dresu v Avstriji. Z novim golom je pomagal Sturmu do še ene zmage.

Graški prvoligaš je v 20. krogu na gostovanju premagal Austrio Lustenau z 2 : 0. Oba zadetka sta padla v drugem polčasu. Prvega je v 51. minuti dosegel David Affengruber, drugega pa v 76. minuti Tomi Horvat. Ta je s strelom pod prečnik sklenil hitro akcijo, ki jo je sam začel na svoji polovici. To je bil njegov že skupno tretji gol v tem prvenstvu, ob tem, da sta mu bila še dva razveljavljena.

323710465_724940752453832_3661222531267374339_n
SK Sturm Facebook
Tomi Horvat je spet bil strelec zadetka za graški Sturm.

Horvat je tokrat odigral celotno srečanje, Sturm pa je ostal na drugem mestu lestvice. V naslednjem krogu bo gostil dunajsko Austrio, ki je peta.