V finalu odranskega pokala Odranci in Ljutomer

Vestnik.si, 16. 7. 2022
Facebook NK Odranci
Ljutomer - Olimpija Dolga vas 4 : 1 (1 : 0)

V nedeljo ob 18. uri se bodo v finalu 7. turnirja za občinski odranski pokal domači Odranci udarili z Ljutomerom. Ob 16h se bosta za tretje mesto pomerila Hotiza in dolgovaška Olimpija.

Obe zmagovalni moštvi sta v polfinalu zmagali s 4 : 1. Odranci so izločili Hotizo z zadetki Luke Lukača v 47., Aleksandra Jerebica v 68. in Marsela Kranjca v 70. minuti, en gol pa so si gostje v 46. minuti zabili kar sami. Za Hotizo je edini zadetek dosegel Uroš Kos v 74. minuti.

Novi slovenski tretjeligaš Avto Rajh Ljutomer je bil boljši od Hungarikuma Olimpije iz Dolge vasi.

pokal-občine-odranci, odranci, avto-rajh-ljutomer
Odranci - Hotiza 4 : 1 (0 : 0)

Za Ljutomer so bili strelci Primož Panič (23), Lan Feguš Makovec (51), Luka Nemec (71) in Miha Kavčič (80, 11m), častni zadetek za Olimpijo pa je dal Erik Gönc (62).