ŽNK Nona Pomurje Beltinci s kar 6 zadetki odpravil Ljubljančanke

M. Ha., 20. 8. 2020
ŽNK NONA Pomurje Beltinci : ŽNK Olimpija

Na prvem derbiju SŽNL v novi sezoni so igralke ŽNK Nona Pomurje Beltinci dosegle zmago proti ŽNK Olimpija Ljubljana s 6 : 2

Igrišče Bratonci; sodniki: Aleksandra Česen (glavna sodnica), Žan Habuš, Jure Jamnik.

Začetna postava ŽNK Pomurje Beltinci: Nemet, Kajzba, Korošec, Kolbl kap., Juršnik, Zajmi, Makovec, Nemec, Rozmarič, Golob, Kolar.

5' - GOL! Zadela je Nina Kajzba. 1 : 0 za domačinke.

7' - Prosti strel Ljubljančank, vendar je Manja Rogan zadela vratarko Nemetovo.

12' - GOL. Izenačenje, v polno je zadela Manja Rogan. 1 : 1.

17' - GOL. Tokrat je bila po nekaj odbitih žogah uspešna Zala Vindišar in povišala vodstvo Ljubljančank – 1 : 2.

22' - Priložnost za izenačenje je imela Nina Kajzba, ki pa je zadela vratarko.

30' - Rumeni karton za Saro Klopčič (ŽNK Olimpija).

38' - GOL! Po prekinitvi je z volejem žogo poslala v gol Sara Makovec – 2 : 2.

45' - Nova priložnost za Nino Kajzba, vendar je žogo prestregla vratarka Olimpije.

48' - Polčas.

žnk-nona-pomurje-beltinci, žnk-olimpija

52' in 53' - Tri priložnosti za Beltinčanke, ki pa so se končale brez zadetka.

56' - GOOOL! Ponovno je zadela Nina Kajzba, Beltinčanke vodijo 3 : 2.

60' - GOOOL! Za 4 : 2 je zadela Špela Kolbl. V drugem polčasu gledamo na igrišču izrazito premoč Prekmurk.

66' - Rumeni karton za Kajo Korošec.

71' - Priložnost za domačinke z neposredne bližine. Žoga čez gol.

73' - GOL! Ponovno je zadela Nina Kajzba – 5 : 2.

90' + 2' - GOL! Za končnih 6 : 2 je zadela Sara Makovec.

93' - Konec tekme. Izid 6 : 2.