vestnik

Veržej premagal Grad, Slatina Bistrico, Polana remizirala z Rakičanom

Vestnik.si, 2. 4. 2024
Jure Kljajić
Veržej je premagal Grad.
Šport

Preverili smo, kakšni smo bili izidi v nižjih pomurskih nogometnih ligah.

V pomurski nogometni ligi so bili v 14. krogu doseženi naslednji rezultati: Veržej – Grad 2 : 1, Aluvar Gančani – Črenšovci 2 : 0, Odranci – M-Trade Radgona 8 : 0, Radenska Slatina – Bistrica 4 : 3, Turnišče – Čarda Martjanci 0 : 1, Rakičan – Polana 1 : 1. 

Lestvica:

1. Čarda Martjanci 34

2. Odranci 32

3. Polana 26

4. Turnišče 22

5. Aluvar Gančani 19

6. Bistrica 17

7. Črenšovci 16

8. Grad 15

9. Serdica Goričanka Kleparstvo Šinko 14

10. Rakičan 12

11. Tromejnik Montpreis 11

12. Radenska Slatina 10

13. Veržej 8

14. M-Trade Radgona 6

15. Prekmurec Dobrovnik 0 

Pari 15. kroga: M-Trade Radgona – Radenska Slatina, Črenšovci – Odranci, Serdica Goričanka Kleparstvo Šinko – Veržej (vse v soboto ob 16. uri), Čarda Martjanci – Tromejnik Montpreis, Bistrica – Turnišče, Grad – Aluvar Gančani (vse v nedeljo ob 16. uri). 

V 13. krogu 1. medobčinske nogometne lige Lendava so bili izidi: Panonija Malibu GA-KA – Graničar 1 : 1, Hungarikum Olimpija – Kobilje 1 : 0, Čentiba – Mostje 5 : 1, Nedelica – Nafta veterani 5 : 1. 

Lestvica: 

1. Hungarikum Olimpija 32

2. Kobilje 31

3. Čentiba 26

4. Mostje 19

5. Nedelica 17

6. Graničar 11

7. Panonija Malibu GA-KA 9

8. Nafta veterani 4

Pari 14. kroga: Graničar – Nedelica, Nafta veterani – Čentiba (obe v nedeljo ob 10. uri), Mostje – Hungarikum Olimpija, Kobilje – Panonija Malibu GA-KA (obe v nedeljo ob 16. uri). 

V 16. krogu 1. medobčinske nogometne lige Murska Sobota so se tekme končale tako: Aqua Ižakovci - Bogojina 2 : 3, Roma – Apače 2 : 6, ŠNK Bakovci – Cankova 2 : 1, Hodoš – Dokležovje 1 : 1, Kema Puconci – Cven 2 : 2. 

Lestvica: 

1. Dokležovje 38

2. Bogojina 34

3. Mlinopek Križevci 30

4.  Hodoš 28

5. Cven 27

6. Aqua Ižakovci 23

7. Kema Puconci 18

8. Lipa 18

9. Cankova 17

10. ŠNK Bakovci 16

11. Apače 14

12. Roma 4

13. Šalovci 0 

Pari 17. kroga: Apače – Lipa (v petek ob 19. uri), Kema Puconci – Aqua Ižakovci, Cven – Hodoš, Cankova – Roma (vse v soboto ob 16. uri), Dokležovje – ŠNK Bakovci, Mlinopek Križevci – Bogojina (obe v nedeljo ob 16. uri). 

pomurski-nogomet PNL mnl-murska-sobota mnl-lendava
Kaj zdaj berejo drugi