Znano je, kdaj bodo nogometašinje Pomurja odigrale polfinalno tekmo 1. kroga kvalifikacij ženske lige prvakinj

Vestnik.si, 14. 7. 2022
Igralke ŽNK Pomurje na zadnji tekmi lanske sezoni, na kateri so osvojile naslov državnih prvakinj.

Polfinalni tekmi prvega kroga kvalifikacij ženske lige prvakinj bosta odigrani v četrtek, 18. avgusta, na stadionu v Radencih in na stadionu Fazanerija v Murski Soboti.

Nogometašinje Pomurja se bodo z nasprotnicami, igralkami Shelbourne FC iz Irske, v Fazaneriji pomerile ob 17.30, že ob 11. uri pa se bodo v Radencih pomerile igralke Valur Reykjyika iz Islandije in FC Hayansa iz Armenije. Zmagovalki obeh tekem se bosta pomerili v finalu, ki bo v nedeljo, 21. avgusta ob 17.30 v Fazaneriji, ekipa, ki bo osvojila prvo mesto, pa se bo uvrstila v naslednji krog kvalifikacij ženske lige prvakinj. Poraženki tekem bosta odigrali tekmo za tretje mesto na stadionu v Radencih, ta bo prav tako 21. avgusta, vendar ob 11. uri.