Rezultati iskanja

Šparglji za živahnejšo spolnost

Šesti dan špargljev v Dolgi vasi

Soboški tek: Sraka in Voršičeva na prvem mestu

Na 17. Soboškem teku, ki šteje za točke pomurskega pokala, sta v Fazaneriji slavila Tomaž Sraka od Grada v moški in Nuša Voršič (Borisova bežeča deca) v ženski konkurenci.

Nafta: Šok v 93. minuti!

Nogometaši Nafte so v 28. krogu druge lige odigrali le 2 : 2 (0 : 0) z Brežicami, potem ko so izenačujoči zadetek prejeli v 93. minuti. S tem so teoretično izpadli iz boja prvo mesto, precej pa so si poslabšali možnosti tudi za dosego drugega.

(VIDEO) Izrael slavil s pesmijo, izjava Lee Sirk

Pesem Evrovizije se po dvajsetih letih vrača v Izrael. Slavje favorizirane pevke Nette s skladbo, ki jo je navdihnilo gibanje proti spolnim zlorabam.

Vinska trta kot simbol sodelovanja

Pred evangeličansko cerkvijo v Moravskih Toplicah so danes predstavniki evangeličanskih cerkvenih občin iz Moravskih Toplic in Bad Uracha zasadili in blagoslovili tri vinske trte

(VIDEO) Mura: slavje v slačilnici - Kous pravi, da so si to zaslužili

Mura je z današnjo zmago po petih letih spet v prvi slovenski nogometni ligi. Tekmo si je ogledalo okrog 800 navijačev. Dvakrat je mrežo zatresel Matic Maruško. Tretji gol je preprečila vratnica. V 74. minuti so Muraši zgrešili enajstmetrovko, v 85. minuti je izid na 3:0 popravil Žiga Kous.

(NOVO) Na referendumskem glasovanju za drugi tir ne bo kvoruma, potrebnega za padec zakona

Prvič v zgodovini se dogaja, da so volivci o istem zakonu na referendumu odločali dvakrat.