V Rogašovcih podelili županove petice
Županove petice je prejelo pet devetošolcev.
V prostorih Občine Rogašovci je župan Rihard Peurača zadnji dan tega šolskega leta sprejel devetošolce, ki so vseh devet let šolanja dosegli odličen uspeh. V znak priznanja in spodbude jim je podelil županove petice.
Priznanja so prejeli Pia Buček, Lara Gomboc, Eva Turza, Izak Fartek in Jaka Maček.
Podelitvi priznanj je med drugim prisostvoval tudi ravnatelj Osnovne šole Sveti Jurij Aleksander Mencigar, ki se bo s koncem tega šolskega leta po tridesetih letih ravnateljevanja upokojil.
Učencem, ki so prejeli županove petice, so prisotni zaželeli veliko uspeha, poguma ter nepozabnih doživetij na nadaljnji šolski in življenjski poti.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.