Mura se poslavlja od šesterice nogometašev
Klub se je s šestimi igralci dogovoril za prekinitev sodelovanja ali slovo po izteku pogodb in posoj.
Nogometni klub Mura je sporočil, da se ob koncu sezone poslavlja od šestih nogometašev, ki v prihodnje ne bodo več nosili čarno-bejlega dresa. Fazanerijo zapuščajo Aljaž Antolin, Nejc Dermastija, Edvin Krupić, Raphael Hofer, Godwin Agbevor in Hamza Ljukovac.
Po skupnem premisleku o nadaljnjih športnih usmeritvah kluba in igralcev se zaključuje sodelovanje z Nejcem Dermastijo, Edvinom Krupićem in Raphaelom Hoferjem. Kot so pojasnili v klubu, so skladno s pogodbenimi določili izkoristili možnost predčasnega zaključka sodelovanja.
Po izteku pogodbe se od Mure poslavlja tudi Aljaž Antolin. Klub in igralec sta skupaj ocenila, da je napočil čas za nove izzive v nadaljevanju kariere.
Fazanerijo zapuščata tudi Godwin Agbevor in Hamza Ljukovac, ki se po izteku obdobja posoje vračata v svoja matična kluba.
V Muri so se nogometašem zahvalili za njihov prispevek, profesionalen odnos in predanost v času igranja za čarno-bejle ter jim zaželeli veliko uspeha tako na športni kot osebni poti.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.