© 2026 Podjetje za informiranje d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Šport / stran 224

murska-aobota, namizni-tenis, 31.ekipno-državno-prvenstvo-rs-za-mladinke-in-mladince

(FOTO) Mladinci in mladinke iz Puconcev državni podprvaki

V športni dvorani Osnovne šole III v Murski Soboti je potekalo državno ekipno prvenstvo mladincev in mladink v namiznem tenisu. V finalne boje sta se tako v moški kot ženski konkurenci uvrstili ekipi Namiznoteniškega kluba (NTK) Kema-Murexin Puconci. Mladinci in mladinke so se v zadnjem dvoboju borili za naslov državnih prvakov. Moška ekipa je v zadnji tekmi z 1 : 3 izgubila z ekipo Savinja ZIT, edino zmago je priigral Nino Šegula, na tekmovanju pa so nastopili še Jure Smodiš, Jan Lipič, Jaka Zelko in Tai Puhan. V moški konkurenci so nastopili tudi igralci NTK Sobote, a so obstali v kvalifikacijskem delu prvenstva. Mladinke iz Puconcev so v zadnji tekmi z 0 : 3 klonile proti ekipi NTK Fužinar Inter Diskont. Na državnem prvenstvu so za puconsko moštvo tekmovale Blažka Harkai, Ema Crnkovič, Ana Gergek, Živa Dogar in Lana Maučec. Fotografije Jure Zauneker

Vestnik.si
14. 6. 2022, 19.42
mlmn-križevci, šd-berkovci, šd-kalinovjak, zadnja-tekma

(FOTO) Tako so naslov prvaka proslavili v Berkovcih

V Medobčinski ligi malega nogometa (MLMN) Križevci so bili minuli vikend odigrani dvoboji 26. kroga. Najbolj veselo je bilo na nogometnem igrišču v Berkovcih, kjer so domači nogometaši gostili Športno društvo Kalinovjak, zmagali, nato pa proslavili naslov prvaka. Njihovo veselje je v objektiv ujela fotografinja Vanesa Jaušovec.

Vestnik.si
13. 6. 2022, 16.43
nk-čarda-martjanci, nk-maribor, 50-let

(FOTO) Slavje Čarde popestrili nogometaši NK Maribor

Nogometni klub (NK) Čarda Martjanci letos praznuje 50 let delovanja. Ob tej priložnosti so že pripravili slovesnost, na kateri so se s podelitvijo plaket spomnili vseh, ki so kakor koli pripomogli k nastanku, obstoju in razvoju kluba, praznovanje pa nadaljujejo tudi ta konec tedna.

Vestnik.si
12. 6. 2022, 10.12
287333549_5579404855424344_324350931806723009_n.jpg

Morris novi član Mure. V Ameriki rojeni branilec okrepitev iz Tuzle

Nogometni klub Mura se je pred prihajajočo sezono okrepil s hrvaškim branilcem Darickom Kobiejem Morrisom, ki je podpisal dvoletno pogodbo, so v petek zvečer sporočili na uradni spletni strani. Šestindvajsetletni v ZDA rojeni osrednji branilec se je v Mursko Soboto preselil iz bosanskega prvoligaša Tuzla City.

Vestnik.si
11. 6. 2022, 07.21
jan oblak.JPG

(S TRIBUNE) Kritična cona

»Vsak se mora zavedati, kaj pomeni igranje za Slovenijo. Klub lahko zamenjaš, reprezentance ne moreš,« pravi kapetan.

Andrej Bedek
10. 6. 2022, 13.22
fazanerija, prenova-igrišča

(FOTO) Tako napreduje obnova igrišča v Fazaneriji

Na mestnem stadionu Fazanerija se je po zaključku sezone 2021/2022 začela temeljita prenova igrišča. 800 tisoč evrov vredna investicija zajema izgradnjo novega drenažnega sistema in položitev nove trave na igrišču. Kot smo že pisali, bodo položili naravno travo, poskrbeli za nov namakalni sistem in na novo vgradili ogrevalni sistem igrišča, okrog igrišča pa bo štirimetrski pas umetne trave ter kanal z inštalacijami za LED panele, ki bo služil odvodnjavanju površinskih voda. Dela naj bi se zaključila do konca tega meseca. Kako dela napredujejo, si lahko ogledate skozi fotografije Aleša Cipota.

Vestnik.si
9. 6. 2022, 07.59
žnk nona pomurje beltinci, zlatko gabor, pogodba

Gabor bo Pomurke vodil še eno sezono

Ženski nogometni klub (ŽNK) Nona Pomurje Beltinci je podaljšal pogodbo s trenerjem Zlatkom Gaborjem, ki je ekipo vodil že v zaključku sezone 2021/2022.

Vestnik.si
9. 6. 2022, 07.00
murska-sobota, namizni-tenis, ekipno-državno-prvenstvo-rs-za-kadetinje-in-kadete

(FOTO) Pucončanke državne podprvakinje

V Murski Soboti je bilo državno ekipno prvenstvo v namiznem tenisu za kadetinje in kadete, ki ga je pripravil Namiznoteniški klub Sobota. Od pomurskih igralcev so nastopili le kadeti in kadetinje Keme - Murexin iz Puconec. Predviden je bil tudi nastop kadetov iz vrst organizatorja, a so ga morali zaradi drugih obveznosti igralcev odpovedati. Kadetinje Keme so prvi dan prvenstva štirikrat zmagale in se uvrstile v nedeljski del tekmovanja. V polfinalni skupini so trikrat zmagale, sledila je še zmaga nad Mengšem s 3 : 0 za razvrstitev od prvega do četrtega mesta. Na zadnji tekmi so lovile naslov državnih ekipnih prvakinj v dvoboju s Športnim društvom SU iz Novega mesta. Tekma je trajala slabe tri ure, bila polna preobratov, toda Prekmurke so morale z 2 : 3 priznati premoč Novomeščank. Ekipo Keme so sestavljale Ana Gergek, Ema Crnkovič, Živa Dogar in Lana Maučec. Kadeti Keme pa so prvi dan prvenstva doživeli tri poraze in dvakrat zmagali, kar je bilo premalo za sklepne boje. Nastopili so Jaka Zelko, Tai Puhan in Filip Šinko. Fotografije Jure Zauneker

Vestnik.si
7. 6. 2022, 13.57

Trenutno

7-dnevni obeti

E-novice

Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.


© 2026 Podjetje za informiranje d.o.o.

Vse pravice pridržane.