(FOTO) Martjančani in Beltinčani v finalu

M.Š., 15. 7. 2023
Miha Šoštarič
8. turnir za pokal Občine Odranci

Prvi dan 8. turnirja za pokal Občine Odranci je Čarda po kazenskih strelih s 5 : 4 (1 : 1, 0 : 0) premagala Avto Rajh Ljutomer, Beltinci Klima Tratnjek pa so s 4 : 0 (2 : 0) odpravili gostitelje.

V jutrišnjem (nedelja) finalu tradicionalnega nogometnega turnirja v Odrancih se bosta pomerila Čarda iz Martjancev in Beltinci Klima Tratnjek. Martjančani so v prvem polfinalu, igrali so 2 x 40 minut, po izvajanju kazenskih strelov odpravili tretjeligaško vrsto Avto Rajh Ljutomer. Po rednem delu se je dvoboj končal z 1 : 1. Ljutomerčane je v vodstvo popeljal Tadej Korošec (52), Martjančani pa so izenačili z zadetkom Štefana Horvata v 66. minuti.

nogomet, odranci, občinski-pokal

Uspešnejši izvajalci kazenskih strelov so bili nogometaši Čarde, ki se bodo tako jutri ob 18. uri v finalu pomerili z drugoligašem iz Beltincev. Varovanci Damjana Gajserja so po pričakovanju premagali gostitelje, zadetke pa so dosegli Gal Šinkec (28, ag), Jan Bruno Kralj (31), Luka Pihler (50) in Adis Emruli (59). Nedeljski program v Odrancih bodo ob 16. uri s tekmo za tretje mesto pričeli Odrančani in Ljutomerčani.