Reprezentanci U14 Slovenije in Severne Makedonije spet remizirali

Vestnik.si, 9. 5. 2024
Nzs.si
Slovenija U14 v prvem polčasu.

Izbrani vrsti U14 Slovenije in Severne Makedonije sta se še drugič pomerili na pripravljalni tekmi v Športnem centru Ivanke Serec v Radencih. Po torkovem remiju 2 : 2 se je dvoboj tokrat končal z izidom 1 : 1.

Slovenija je povedla v 18. minuti z golom Gašperja Jesenka (Aluminij), v sodnikovem dodatku (selekciji U14 sta igrali 2 x 40 minut) pa je izenačil Viktor Pavlov.

Za slovensko izbrano vrsto so spet zaigrali trije Pomurci: Nejc Roman Leljak (Hajduk), Nino Križanič (Veržej) in Ty Rošker (Mura).

Slovenija U14: Patrik (Pirih, 41), Zavodnik (Zajc, 41), Novak (Lungu, 41), Pisar kap. (Kukić, 41), Turk (Bokavšek, 41), Mächtig Kožlin (Georgiev, 41), Jesenko (Vukojević, 41), Grabljevec (Bele, 41, Rošker, 79), Chiriac (Oblak, 41), Dubravica (Džuzdanović, 41), Leljak (Križanič, 41). Selektor: Boštjan Kreft.
Severna Makedonija U14: Petrov, Stojanov, Ademi, Veleski, Ristic, Pavlov, Krstevski, Bocheski, Akiki, Tashev, Neloski kap. Selektor: Nedzat Shabani.