Smodiš in Harkaijeva tretja na prvem odprtem turnirju RS

Vestnik.si, 1. 11. 2023
Arhiv kluba
Prvi odprti turnir RS za mlajše člane in članice ter mlajše kadete in kadetinje v Murski Soboti.

V dvorani OŠ III v Murski Soboti je v odlični organizaciji domačega kluba na kar štirinajstih mizah potekal prvi odprti turnir RS za mlajše člane in članice (U21) ter mlajše kadete in kadetinje (U13).

Prijavljenih je bilo 117 tekmovalcev in tekmovalk iz 18 slovenskih klubov, med njimi tudi šest iz domačega in trije iz puconskega.

namizni-tenis, oš-3-ms, turnir, u21, u13
Arhiv kluba

V kategoriji U21 sta lep izid dosegla Blažka Harkai in Jure Smodiš (Kema - Murexin) s tretjim mestom. Šele v polfinalu sta ju zaustavila Enya Moltara (Kajuh - Slovan) oziroma Žiga Kristjan Žigon (Interdiskont), ki sta bila tudi zmagovalca turnirja. Ema Crnkovič (Kema - Murexin) je izpadla v četrtfinalu.

Arhiv kluba
Podelitev pokalov mlajšim članom.

V kategoriji U13 je zelo soliden rezultat dosegel Gal Kardoš, ki se je z drugim mestom v svoji predtekmovalni skupini uvrstil na glavni del tekmovanja, kjer pa je nato izgubil v 1. krogu. Vasja Samec in Kaja Horvat sta v svoji predtekmovalni skupini zasedla tretje oziroma četrto mesto in nadaljevala turnir v malem finalu, kjer sta oba izgubila v 2. krogu. Luka Šantavec, Nejc Titan in Aljoša Grčar (vsi Mura Sobota) so v svoji predtekmovalni skupini zasedli tretja mesta in se niso uvrstili v nadaljnje tekmovanje.