Anton Žlogar po porazu: "Fantje niso še 100-% samozavestni"

Vestnik.si, 2. 3. 2024
Luka Vovk/MPA
Aluminij : Mura

Trener Mure je pokomentiral poraz v Kidričevem.

Na uvodni tekmi 24. kroga prve lige so nogometaši Mure gostovali pri Aluminiju in doživeli poraz z 2 : 0. Po porazu v Kidričevem je trener Mure, Anton Žlogar, ocenil, da so njegovi varovanci po dobrem prvem polčasu precej popustili v drugem. Prejeli so zadetek, kar je negativno vplivalo na njihovo psiho, nato pa še hitro prejeli drugi gol. Kljub temu je pohvalil dober začetek tekme in poudaril, da je na takšnih tekmah ključno doseči zadetek. Mura si je ustvarila veliko priložnosti, vendar je škoda, da so na koncu tekmo zapustili poraženi. Žlogar je tudi izrazil, da fantje še niso povsem samozavestni na psihični ravni, zato bodo delali tudi na tem. Kot pravi poraz ni dobrodošel, kljub temu pa je opazil, da je Mura v prvem polčasu dominirala na igrišču. Zdaj je ključno, da dvignejo glave, se še bolj potrudijo in na tekmi v četrtek dosežejo zmago.