Slovenske odbojkarice brez izgubljenega niza do polfinala evropske lige
Slovenske odbojkarice so s šestimi zmagami redni del evropske lige zaključile na prvem mestu. Zdaj je pred njimi zahteven polfinale, v katerem bodo prvi obračun odigrale že v nedeljo v gosteh pri Slovaški. Povratna tekma bo 1. julija v Ljubljani.