Balázs zaključuje svojo pot pri Nafti
Nogometno kariero bo nadaljeval v hrvaškem klubu.
Iz NK Nafta 1903 so danes sporočili, da se razhajajo z enim od svojih nogometašev. Iz Lendave odhaja Bakti Balázs, ki bo kariero nadaljeval pri NK Osijek, kamor odhaja na podlagi dogovora med kluboma.
Balázs se je modro-belim pridružil v zimskem prestopnem roku in v Lendavi ostal pol sezone. V tem času je zbral 16 nastopov, dosegel dva zadetka ter dodal pet asistenc.
Poleg tega je v statistiko vpisal tudi sedem tako imenovanih »pametnih podaj« – podaj, ki prebijejo obrambne linije in ustvarijo priložnost za zaključek akcije.
V klubu so se nogometašu zahvalili za njegov prispevek in mu zaželeli veliko sreče na nadaljnji športni poti.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.