V Veržeju bodo le dobili nov bankomat. Kje bo postavljen?
Delovati bo začel predvidoma naslednji ponedeljek, 29. junija.
Občina Veržej obvešča, da so po večmesečnih prizadevanjih za zagotovitev bančnih storitev v Veržeju le uspeli doseči postavitev novega bankomata Nove ljubljanske banke (NLB).
##ARTICLE-1847328##
Nov bankomat bo, kot so še sporočili, postavljen na stari lokaciji, to je pri marketu Narcisa v Veržeju.
V petek, 26. junija, bo od 8. ure dalje potekala izvedba gradbenih in montažnih del, v ponedeljek, 29. junija, pa bodo predvidoma do 13.30 bankomat že priklopili in bo ta tudi začel delovati.
Spomnimo, bankomat v Veržeju so neznanci septembra lani ponovno razstrelili, v zraku pa je viselo tudi vprašanje, ali se bo NLB odločila za njegovo ponovno namestitev.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.