Rezultati iskanja

(FOTO) Vijoličasti v sodniškem dodatku do zmage nad Muro

Na zadnji tekmi 31. kroga prve slovenske nogometne lige sta se v Ljudskem vrtu pomerila Maribor in Mura. Po hitrem vodstvu vijoličastih v prvem polčasu in po uspešni vrnitvi črno-belih z dvema zadetkoma v drugem polčasu se je zdelo, da se bosta ekipi ponovno razšli z neodločenim izidom. Vendar pa je za to Sobočanom zmanjkalo nekaj športne sreče. V predzadnji minuti sodniškega dodatka je namreč za končni rezultat in zmago Maribora s 3 : 2 zadel Marcos Tavares. Mura, ki se bo že v sredo na domači Fazaneriji pomerila s kranjskim Triglavom, je kljub ponovno dobri igri in številnih priložnostih izgubila tretjič zapored. Utrinke s severovzhodnega derbija je zbral Aleš Cipot.

V nedeljo 16 potrjenih okužb, od tega nobena v Pomurju

V nedeljo so v Sloveniji opravili 530 testiranj na koronavirus, zabeležili pa 16 pozitivnih primerov. Skupno število okužbe je naraslo na 1716.

Danes bodo stekla obnovitvena dela na pomurski avtocesti

Obnovitvena dela na odseku med nadvozom Bakovci/Krog in Lipovci po napovedih ne bi smela povzročati daljših zastojev.

Parlamentarno pot začenja paket ukrepov za drugi val epidemije

Odbor DZ za delo ima danes na dnevnem redu seje predlog novega interventnega zakona, katerega cilj je omiliti in odpraviti posledice epidemije covida-19 za državljane in gospodarstvo. Poudarek daje ohranitvi delovnih mest, določa tudi aplikacijo za sledenje okužbam. DZ bo četrti protikoronski paket sprejemal na seji, ki se začne v četrtek.

V preteklem dnevu dvakrat zagorelo

V preteklem dnevu so pomurski policisti obravnavali dve prometni nesreči z materialno škodo, tri kazniva dejanja, pet kršitev javnega reda in miru, dva požara in tri povoženja divjadi.

Fotografska razstava v lendavskem parku Roža

V lendavskem mestnem parku Roža so odprli razstavo fotografij na prostem, katerih avtorji so Borut Graj, Ladislava Sobočan in Bojan Sobočan.

(FOTO) Muraši iz Maribora brez točk

Na stadionu Ljudski vrt sta se pred praznimi tribunami v 31. krogu Prve lige Telekom Slovenije pomerila trenutno tretje uvrščeni Maribor in peto uvrščena Mura.

Spopad "ranjenih", ki bi moral biti derbi

Maribor in Mura se v 31. krogu PLTS od 20.15 dalje merita v Ljudskem vrtu. A severovzhodni derbi tokrat ni ravno pravi derbi.

(FOTO) Paralelni slalom kajakašev na Muri

Kajakaški konec tedna v Prekmurju se je sklenil s tekmo članskega slovenskega pokala v spustu na divjih vodah na reki Muri, ki pa tokrat ni postregel z običajnim konceptom, temveč s preizkušnjo paralelnega veleslaloma.