Foto: Murašice so začele s pripravami
Črno-bele so opravile uvodni trening.
Nogometašice ŽNK Mura Nona so se te dni vrnile na zelenico in začele pripravljalno obdobje pred prihajajočimi izzivi. Prvi večji preizkus jih čaka že v začetku avgusta, ko bodo nastopile v evropskih kvalifikacijah. Črno-bele so včeraj opravile uvodni trening pod vodstvom novega trenerja Ivana Dizdara.
Kot smo že pisali, aktualne slovenske prvakinje avgusta čaka nastop v kvalifikacijah za Ligo prvakinj. Na kvalifikacijskem turnirju med 4. in 9. avgustom se bodo nogometašice v polfinalu pomerile s Farulom Constanța.V primeru zmage proti romunskemu klubu bodo Murašice napredovale v finale kvalifikacijskega turnirja, kjer jih bo čakala zmagovalka dvoboja med Austrio Wien in Hajdukom iz Splita.
Več utrinkov z zelenice in začetka priprav najdete v spodnji fotogaleriji.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.