(FOTO) 2. SNL: Beltinčani zanesljivo premagali Šmarčane

Vestnik.si, 9. 5. 2021
Jure Zauneker
ND Beltinci, Šmartno 1928

Beltinski nogometaši so v 19. krogu 2. SNL v svojem športnem parku premagali Šmartno 1928 s 3 : 0.

Beltinčani so povedli v 24. minuti. Kot z leve strani je izvajal Luka Sočič in poslal odličen predložek v kazenski prostor, kjer je visoko skočil Aleksandar Zeljković in zadel po strelu z glavo - 1 : 0. To je bil tudi izid prvega polčasa.

V 66. minuti je Mateo Verunica odvzel žogo na polovici gostov in sam prodrl v kazenski prostor, kjer je z dvanajstih metrov streljal v daljši kot in neubranljivo zadel - 2 : 0.

V 92. minuti je enajstmetrovko izvedel Verunica, a je strel ubranil vratar gostov Mrežar, odbitek pa je v mrežo pospravil Jakov Katuša - 3 : 0.