Včeraj je bilo opravljenih 1793 testiranj, pri tem je bilo potrjenih 99 primerov okužb s koronavirusom.

O monografiji, ponatisu prvega letnega koledarja, muzeju in sanaciji verskih objektov

Tišinska cerkev: Lani nova obleka, letos nov dom

V tišinski župniji so končali tri leta trajajočo obnovo tamkajšnje cerkve Marijinega rojstva. Minulo nedeljo je pri maši ob praznovanju župnijskega praznika, »male maše«, murskosoboški škof Peter Štumpf blagoslovil prenovljeno notranjščino.

(FOTO) Nafta z dvema zadetkoma do četrte letošnje zmage

Nogometaši Nafte so v 6. krogu 2. slovenske nogometne lige na domačih tleh premagali gostujočo ekipo Vitanest Bilje. Vse od prve minute so Lendavčani prevladovali na igrišču, saj so si s hitrimi protinapadi in napadalno igro priigrali številne priložnosti. Premoč so kronali z zadetkom v 19. minuti, ko je bil uspešen Mitja Novinič, nato pa še v 69. minuti, ko je zadel Stjepan Oštrek. Čeprav so si tudi gostje priigrali nekaj lepih priložnosti, se mreža domačega vratarja Florijana Raduhe vse do 79. minute ni zatresla. Takrat pa je z bele točke zadel Tin Matić in postavil končni izid tekme, 2 : 1 za domače. Nafta je z zmago skočila na trenutno tretje mesto na lestvici, kjer je po številu točk izenačena s Krko. Utrinke s tekme v Lendavi je zbral Jure Zauneker.

Člana Judo kluba Murska Sobota na državnem prvenstvu osvojila visoki mesti

V Mariboru, v dvorani Lukna, je v organizaciji Judo zveze Slovenije potekalo državno prvenstvo mlajših kadetov in kadetinj U16.

V Vučji vasi je zagorelo gnojišče

Kot poroča Uprava za zaščito in reševanje, se je danes ob 14.18 vnelo gnojišče na kmetiji v Vučji vasi.

2. SNL: Nafta je na domačih tleh premagala Vitanest Bilje

V Športnem parku Lendava sta se od 16. ure dalje v 6. krogu 2. slovenske nogometne lige pomerili domača Nafta 1903 in Vitanest Bilje. Končni izid: 2 : 1 za domače.

Gornja Radgona: V času gradnje večnamenske športne dvorane uredili telovadnico Partizan

Obnovo so izvedli sami, s tem pa so tudi pripomogli k boljšemu počutju učencev osnovne šole, ki v šolskem letu 2020/2021 za potrebe pouka športne vzgoje koristijo telovadnico Partizan.